Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Vægt | 20 g |
| Farve | Blå |
| Producent | STREETZ |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 22 time(r) |
| Standby Tid | 100 timer |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Mikro-USB opladningskabel |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - aftagelig |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, næste/foregående nummer |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Følsomhed | 108 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Foldbar | Ja |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


