Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Øreproptelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Sort |
| Producent | STREETZ |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 3 time(r) |
| Standby Tid | 100 timer |
| Genopladningstid | 3 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Ørepropper sæt, opladningskabel, klemme |
| Kabeloplysninger | Opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut |
LYDUDGANG
| Følsomhed | 92 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 13.6 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


