Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Vægt | 350 g |
| Farve | Sort |
| Producent | STREETZ |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 9 time(r) |
| Standby Tid | 24 timer |
| Kapacitet | 380 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende playback (støjannullering TIL): op til 6 timer Fortløbende snak (støjannullering FRA): op til 9 timer |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Opladerkabel til mikro-USB - aftagelig Kabel til hovedtelefon - aftagelig |
MIKROFON
| Impedans | 2.2 kOhm |
| Følsomhed | -42 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 2dB |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer, støjannullering til/fra |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Signalstøjforhold | 85 dB |
| Følsomhed | 110 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

