Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Plastik |
| Vægt | 170 g |
| Farve | Pink |
| Producent | STREETZ |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut, afspil/pause |
KABEL
| Kabellængde | 1.5 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Foldbar | Ja |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



