Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Transmitter: 8.5 cm x 13.5 cm x 22.5 cm / 315 g |
| Højde | 19 cm |
| Anbefalet brug | TV, hjemmeaudio |
| Bredde | 19.5 cm |
| Maks. driftsafstand | 60 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 215 g |
| Dybde | 8.2 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Sennheiser |
EFFEKT
| Forsynet spænding | 9 V |
| Driftstid (op til) | 20 time(r) |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Antal inkluderet | 2 |
| Genopladningstid | 8.5 time(r) |
| Batteri | 2 x batteri - AAA type - genopladelig - Nikkelhydrid |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Senderenhed, 2 genopladelige batterier, 3,5 mm til audioinputadapter, strømforsyningsenhed (UK, EU, USA, AUS) |
| Kabeloplysninger | Audiokabel |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke |
LYDUDGANG
| Impedans | 24 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Maks. lydtryk | 106 dB |
| Frekvensrespons | 22 - 19500 Hz |
| Hovedtelefoner koptype | Åben |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Signalstøjforhold | 85 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 0.7% |
| Blænder | 30 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


