Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3,5 mm jackstik |
| Vægt | 240 g |
| Ørepudemateriale | Velour |
| Producent | Sennheiser |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 3,5 mm til 6,3 mm adapter |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - aftagelig - 1.8 m |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 1.8 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Åben |
| Impedans | 120 Ohm |
| Lydeffekter | Signature Sound |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 110 dB/Vrms |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <0.05% |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 6 - 38000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




