Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 6.2 g Opladningsetui med øretelefoner: 7.01 cm x 4.46 cm x 3.48 cm / 72.4 g Opladningsetui: 66.4 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Yderligere funktioner | Tabsløs audio |
| Beskyttelse | Støvresistent, sprøjteresistent, IP54 |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | LED-indikator, berøringskontrol |
| Farve | Hvidt sølv |
| Producent | Sennheiser |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 30 time(r) |
| Kapacitet | 75 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Trådløs opladningsstandarder | Qi |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion - - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 30 time(r) Løbende playback (aktiv støjannullering fra) (ANC OFF / Bluetooth): op til 7.5 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til) (ANC ON / Bluetooth): op til 7 timer Løbende playback (med 8 min opladning): op til 1 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP54, UKCA, FCC, WEEE, RCM, KCC, RoHS, EAC, ANATEL, NOM, China RoHS |
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (820 mAh), 4 par ørespidser (XS, S, M, L), 3 par silikone-ørefinner (small, medium, large), USB-C til USB-A kabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 3 |
| Driftsmåde af mikrofon | Stråleforming |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | ANC-tilstand, næste/foregående nummer, afspil/pause, lydstyrke, stemmeassistent, tag imod/afslut opkald, afvis opkald, lydløs |
LYDUDGANG
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <0.08% |
| Blænder | 7 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 5 - 21000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Telephony and Media Audio Profile (TMAP), Public Broadcast Profile (PBP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive, aptX Lossless, LC3 |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.4 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Adaptive Hybrid ANC |
| Egenskaber | TrueResponse-teknologi |
| Følsomhed | 107 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




