Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Sennheiser |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 222 g |
| Farve | Sort |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 50 time(r) |
| Kapacitet | 800 mAh |
| Genopladningstid | 3 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Stråleforming |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 50 - 8000 Hz |
LYDUDGANG
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 10 - 22000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Generic Attribute Profile (GATT) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC, aptX HD, mSBC, CVSD |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Hybrid ANC |
| Følsomhed | 106 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse binaural |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 0.3% |
| Blænder | 37 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 5.15 cm |
| Højde ved forsendelse | 21.4 cm |
| Bredde ved forsendelse | 22 cm |
| Vægt ved forsendelse | 452 g |
TRåDLøS-FORBINDELSE
| Modulationstype | GFSK, 8-DPSK, 4-DQPSK |
| Radiofrekvensområde | 2.402 - 2.480GHz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





