Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 19.5 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Pakningstype | Boks |
| Yderligere funktioner | Smart Touch Control, USB-C-opladningsport |
| Højopløsnings-audio | Ja |
| Bredde | 18 cm |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 2, 5 mm jackstik, USB-C |
| Vægt | 293 g |
| Dybde | 4.63 cm |
| Ørepudemateriale | Syntetisk læder |
| Funktioner | Transparent Hearing-tilstand, autostrøm til/fra |
| Farve | Hvid |
| Producent | Sennheiser |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 60 time(r) |
| Antal inkluderet | 1 |
| Kapacitet | 700 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Bluetooth Class 1 |
| Udstyr inkluderet | Bæretaske, adapter til fly, hovedtelefonkabel (1, 2 m), USB-C opladningskabel (1.2 m) |
| Software inkluderet | Sennheiser Smart Control |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - aftagelig - L-formet/sub-mini-telefon 2, 5 mm 4-pæl - 1.2 m USB-C til USB-A kabel - aftagelig - 1.2 m |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Driftsmåde af mikrofon | MEMS-retningsorienteret |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 50 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (sub-mini telefon 2,5 mm 4-polet) USB (24 pin USB-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, afspil/pause, equalizer til stede |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 60 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 6 - 22000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Signature Sound |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Adaptive Hybrid ANC |
| Egenskaber | Smart Pause, Crystal-clear Calls |
| Følsomhed | 106 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 0.3% |
| Blænder | 42 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
SPORING
| Sensorer | Berøringssensor |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





