
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 2932612 |
| Model | HPBT010FZ |
| Ean | 3380743086859 |
| Produktbeskrivelse | Lexibook Disney Frozen Elsa Anna - hovedtelefoner |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Højde | 17 cm |
| Foldbar | Ja |
| Bredde | 16.5 cm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs - 3, 5 mm jackstik |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Vægt | 157 g |
| Bluetooth-version | Bluetooth 3.0 |
| Dybde | 7.5 cm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Producent | Lexibook |
| Audiospecifikationer | Frekvenssvar 20 - 20000 Hz - Følsomhed 85 dB |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 4 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Audiokabel - aftagelig |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 3.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 85 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Foldbar | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

