Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 260 g |
| Farve | Pink |
| Producent | Lexibook |
EFFEKT
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
