Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 19 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Vægt | 200 g |
| Producent | Lexibook |
| Stil | Børn |
| Anbefalet brug | Hjemmeaudio, transportabel elektronik |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Farve | Blå, rød |
EFFEKT
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | WEEE, Green Dot |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, lydstyrke, til/fra, besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Maks. lydtryk | 85 dB |
| Foldbar | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


