
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Højde | 21 cm |
| Bredde | 17 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 289 g |
| Dybde | 8 cm |
| Producent | Lexibook |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 7 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, afspil/pause |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Maks. lydtryk | 85 dB |
| Foldbar | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

