
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kabling - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 157 g |
| Producent | Lexibook |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 12 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Audiokabel, USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | Audiokabel - aftagelig USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, afspil/pause |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kabling |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Maks. lydtryk | 85 dB |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
