Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Højde | 18 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 15.5 cm |
| Materiale | Plastik, metal |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 130 g |
| Dybde | 6.5 cm |
| Ørepudemateriale | Kunstigt læder |
| Farve | Pink |
| Producent | Lenco |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 20 time(r) |
| Kapacitet | 250 mAh |
| Genopladningstid | 3 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion |
| Run Time detaljer | Løbende playback (50 % volumen) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | WEEE |
| Udstyr inkluderet | Pyntestickers, kabel til hovedtelefon, mikro-USB opladningskabel |
| Kabeloplysninger | Opladerkabel til mikro-USB - aftagelig Kabel til hovedtelefon - aftagelig |
MIKROFON
| Følsomhed | -42 dB |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer, genkald |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Maks. lydtryk | 85 dB |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

