Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 13.4 cm |
| Bredde | 9.8 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandtæt, IPX5 |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 39 g |
| Dybde | 4.4 cm |
| Farve | Grå |
| Producent | Lenco |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX5 |
| Udstyr inkluderet | Bæretaske, ørepropper sæt |
| Kabeloplysninger | Opladerkabel til mikro-USB |
MIKROFON
| Følsomhed | -40 dB |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 100 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre - bag nakken-montering |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

