Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 10.6 cm x 2.7 cm x 2.7 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Plastik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandtæt, IP67 |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Sort |
| Producent | Lenco |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 4 time(r) |
| Standby Tid | 1000 timer |
| Kapacitet | 45 mAh |
| Genopladningstid | 1 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 14 timer Løbende playback: op til 4 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 3 par ørepropper (lille, mellem, stor), opladningsbase (850 mAh) |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 4.2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


