Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 1.6 cm x 1.8 cm x 3.5 cm Opladningsetui: 5.3 cm x 5.3 cm x 2.4 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Plastik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Sort |
| Producent | Lenco |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 4 time(r) |
| Kapacitet | 25 mAh |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 4 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 20 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX3 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui |
| Kabeloplysninger | USB-kabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.1 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 13 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.