Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Lenco |
MIKROFON
| Mikrofontype | Indbygget |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Bæremåde | Headset |
| Produkttype | Headset |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Volumenkontrol | Knap |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald |
| Produktfarve | Blå |
BATTERI
| Batterispænding | 3,7 V |
| Batterikapacitet | 250 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 20 t |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 161 mm |
| Bredde | 141 mm |
| Vægt | 130 g |
| Dybde | 64 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakkedybde | 69 mm |
| Pakkehøjde | 170 mm |
| Pakkebredde | 158 mm |
| Pakkevægt | 240 g |
LOGISTIK-DATA
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| USB-stik | Micro-USB |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| 3,5 mm stik | Ja |
LEVERANDøRFUNKTIONER
| Materiale | Imiteret læder, Metal, Plast |
HøRETELEFONER
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Ørekobling | Supraaural |
| Hovedtelefon følsomhed | 85 dB |
| Maksimal indgangseffekt | 2, 2 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

