Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 10.9 cm x 7.3 cm x 3.8 cm / 137 g Ørespids: 3.8 cm x 2.9 cm x 5.5 cm / 8 g |
| Stil | Sport |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandtæt, IPX5 |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Sort |
| Producent | Lenco |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 6 time(r) |
| Antal inkluderet | 2 |
| Kapacitet | 50 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Batteri | 2 x batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Fortløbende snak: op til 6 timer Løbende playback: op til 6 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 60 timer Fortløbende snak (med inkluderet opladningsetui): op til 60 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX5 |
| Udstyr inkluderet | USB-opladerkabel, 3 par silikoneørespidser (small, medium, large), charging case / portable power bank (1800 mAh) |
| Kabeloplysninger | USB opladerkabel - aftagelig |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Signalstøjforhold | 56 dBA |
| Lydindgangsdetalljer | - Udgangsimpedans 200 Ohm |
| Følsomhed | -42 dBV/Pascal |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, lydstyrke, statusindikator, besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer, afvis opkald |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Phonebook Access Profile (PBAP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 96 dB/mW +/- 2dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret - over øret-montering |
| Blænder | 8 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 3 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
