Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Lenco |
MIKROFON
| Mikrofontype | In-line |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Kontrolenhedstype | I-linje kontrolenhed |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Musik |
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kontroltype | Knapper |
| Produktfarve | Sort |
BATTERI
| Batteridrevet | Ja |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 1, 5 t |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 28 mm |
| Dybde | 17 mm |
LOGISTIK-DATA
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| 3,5 mm stik | Ingen |
LEVERANDøRFUNKTIONER
| Materiale | Plast, Gummi |
HøRETELEFONER
| Ørekobling | Intraaural |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
