Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Hovedtelefon: 4.6 cm x 2.7 cm x 2.8 cm / 8.4 g Opladningsetui: 7 cm x 2.8 cm x 4.4 cm / 31.5 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandtæt |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Serie | Gumy |
| Producent | JVC |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 7 time(r) |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 7 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 24 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | 4 par ørespidser (XS, S, M, L) |
| Kabeloplysninger | USB opladerkabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (kun strøm) Bluetooth |
FJERNBETJENING
| Styring | Stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 6 mm |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

