Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 110 g |
| Farve | Pink |
| Producent | JVC |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 16 time(r) |
| Genopladningstid | 3 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Pyntestickers, USB-opladerkabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Magnetmateriale | Ferrit |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 30 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
