Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Hovedtelefon: 3.9 g Opladningsetui: 30 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Svedresistent, regnfast |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 3.9 g |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Serie | Gumy Mini |
| Farve | Rød vandmelon |
| Producent | JVC |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 7.5 time(r) |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 23 timer |
| Auto til/fra | Ja |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel, opladningsetui, 3 par silikoneørestykker (S, M, L) |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB-C (kun strøm) |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, volumenkontrol, næste/foregående nummer, tilstandskontrol, besvar/afslut, afvis opkald, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Hands-Free Profile (HFP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.1 |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | 3 lydtilstande |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 6 mm |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
