Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandtæt, IPX4 |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 5 g |
| Farve | Sort |
| Producent | JVC |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, USB-opladerkabel |
| Kabeloplysninger | USB opladerkabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (kun strøm) |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, næste/foregående nummer, 1-knaps fjernstyring |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

