Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.8 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 13.9 cm |
| Beskyttelse | Svedsikker |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 30 g |
| Dybde | 11 cm |
| Farve | Mørk skifergrå |
| Producent | Creative |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 10 time(r) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX5 |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre - bag nakken-montering |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


