Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 6.47 cm x 4.91 cm x 2.69 cm / 37.2 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 46.6 g |
| Funktioner | Berøringskontrol, sand trådløs, xMEMS driver, Super X-Fi-teknologi |
| Farve | Sort, bødker |
| Producent | Creative |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 24 time(r) |
| Antal inkluderet | 1 |
| Kapacitet | 52 mAh |
| Trådløs opladningsstandarder | Qi |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion - - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende playback (ANC OFF/med inkluderet opladningsetui): op til 24 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 16 timer Løbende playback (ANC OFF): op til 6 timer Løbende playback: op til 4 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX5 |
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel, opladningsbase (470 mAh), 3 par silikoneørespidser (S, M, L) |
| Kabeloplysninger | Opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 6 |
| Støjannulleringsteknologi | cVc (clear Voice capture) af Qualcomm |
| Driftsmåde af mikrofon | MEMS-retningsorienteret |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Volumenkontrol, afspil/pause knap, næste/foregående nummer, opkald, stemmeassistent, strøm tændt/slukket, støjannullering til/fra |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Telephony and Media Audio Profile (TMAP), Public Broadcast Profile (PBP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | AAC, aptX, aptX Adaptive, LC3, SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Ambient Sound Mode |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Hybrid ANC |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | Dynamisk driver - 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 5 - 40000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Google Assistant, Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
