Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.4 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 12.8 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Svedsikker |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 26 g |
| Dybde | 10.8 cm |
| Funktioner | Multipoint Pairing |
| Farve | Sort |
| Producent | Creative |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 6 time(r) |
| Kapacitet | 180 mAh |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX5 |
| Udstyr inkluderet | Magnetic clip-on charging cable, 1 pair of silicone ear tips, USB-A charging cable (0.6 m) |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Frekvensrespons | 100 - 8000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, lydstyrke, opkald, stemmeassistent, strøm tændt/slukket |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | AAC, SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Hovedtelefonteknologi | Benkonduktion |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Low Latency Mode, 2 enheders konnektivitet |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre - bag nakken-montering |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Google Assistant, Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
TRåDLøS-FORBINDELSE
| Radiofrekvensområde | 2402 - 2480MHz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

