Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik |
| Funktioner | Super X-Fi-teknologi |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Højopløsnings-audio | Ja |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Vægt | 273 g |
| Ørepudemateriale | Proteinlæder |
| Farve | Hvid |
| Producent | Creative |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 37 time(r) |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra): op til 37 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til): op til 27 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Bærepose, USB-C til USB-A opladningskabel, 3,5 mm audiokabel |
| Kabeloplysninger | USB-C til USB-A kabel - aftagelig Kabel til hovedtelefon - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 5 |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) USB (24 pin USB-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, afspil/pause, ANC/omgivelse, opkald |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Impedans | 32 Ohm |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Hybrid Active Noise Cancelling |
| Følsomhed | 117 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


