Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Beyerdynamic |
MIKROFON
| Mikrofontype | Ikke tilgængelig |
PRæSTATION
| Kabellængde | 3 m |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Musik |
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Produktfarve | Sort |
ANDRE-FUNKTIONER
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Brugervejledning | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Vægt | 240 g |
EMBALLERINGSDATA
| Pakkevægt | 360 g |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Lydadaptere inkluderet | 3.5 mm, 6.3 mm |
HøRETELEFONER
| Akustisk system | Lukket |
| Impedens | 80 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon frekvens | 10 - 30000 Hz |
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon følsomhed | 250 dB |
| Maksimal indgangseffekt | 100 mW |
| Drivertype | Dynamisk |
| klirfaktor (THD) | 1% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

