Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Headset - kablet |
| Vægt | 240 g |
| Producent | Beyerdynamic |
MIKROFON
| Impedans | 200 Ohm |
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Hypercardioid |
| Mikrofonteknologi | Dynamisk |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 40 - 12000 Hz |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Impedans | 80 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Maks. lydtryk | 100 dB |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 0.2% |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 10 - 30000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 100 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
