Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Headset - kablet - Quick Disconnect |
| Anbefalet brug | Telefon - kommunikation |
| Ørepudemateriale | Skum |
| Farve | Sort |
| Producent | Yealink |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - 90 cm Quick Disconnect til RJ-9 kabel - aftagelig - 1.2 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Envejs |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -44 dBV/Pascal |
| Mikrofonteknologi | Elektretkondenser |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 8000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (RJ-9) |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Impedans | 32 Ohm |
| Følsomhed | 93 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 28 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 10 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
