Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Telefon, konference |
| Produkttype | Headset - kablet - USB |
| Vægt | 82.5 g |
| Ørepudemateriale | Læder |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Windows |
| Producent | Yealink |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, IC, FCC |
| Udstyr inkluderet | USB-kabel |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - 1.2 m USB-kabel - 90 cm |
| Software-certificering | Certified for Microsoft Teams |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Envejs |
| Følsomhed | -44 dB |
| Frekvensrespons | 100 - 8000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, mikrofon til/lyd fra, hold, afvis opkald, genkald |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 93 dB |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 28 mm |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 10 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

