Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Telefon - kommunikation |
| Vægt | 118 g |
| Ørepudemateriale | Læder |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Mac, Windows |
| Producent | Yealink |
| Produkttype | Headset - kablet - USB |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, IC, FCC |
| Kabeloplysninger | USB-kabel - 2.1 m |
| Software-certificering | UC-certificeret |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Envejs |
| Følsomhed | -44 dBV/Pascal |
| Mikrofonteknologi | Elektretkondenser |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 8000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (4-PIN USB, type A) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, lydstyrke, besvar/afslut, hold, afvis opkald, genkald |
KABEL
| Kabellængde | 2.1 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Følsomhed | 93 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 28 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 10 mW |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
