Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Thermalright |
PRæSTATION
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Type | Køleplade/køler |
| Støjniveau (høj hastighed) | 27, 7 dB |
| Blæser, hastighed (maks.) | 2000 rpm |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Maksimal luftstrøm | 72, 37 kubikfod/min. |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Passende til rumtype | Processor |
| Maksimalt lufttryk | 2, 87 mmH2O |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1150 (stik H3), LGA 1151 (stik H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Stik AM4, Sokkel AM5 |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 2000 rpm |
| Ventilatorens støjniveau (maks.) | 27, 7 dB |
VæGT-&-STøRRELSER
| Varmerør diameter | 6 mm |
| Køler bredde | 10, 8 cm |
| Ventilator vægt | 150 g |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 120 x 25 mm |
| Køler dybde | 12 cm |
| Køler højde | 7, 48 cm |
DESIGN
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Ventilatorstik | 4-polet |
| Materiale | Kobber, Nikkel |
| Antal varmerør | 6 |
| Produktfarve | Grå |
| Materiale for grundplade | Kobber |
STRøMSTYRING
| Ventilatorstrøm | 0,18 A |
| Strøm (maks.) | 0, 18 A |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
