Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.2 cm |
| Udvidede mål | Blæser |
| Bredde | 9.2 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 520 g |
| Dybde | 9.2 cm |
| Pakke Indhold | Termisk paste |
| Producent | Thermalright |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

