Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Thermalright |
PRæSTATION
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Type | Køleplade/køler |
| Støjniveau (høj hastighed) | 40, 5 dB |
| Blæser, hastighed (maks.) | 3150 rpm |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Maksimal luftstrøm | 112 kubikfod/min. |
| Lejetype | Dobbelt kugleleje |
| Passende til rumtype | Processor |
| Maksimalt lufttryk | 5 mmH2O |
| Understøttede procesorsokler | Socket SP3, Socket TR4, Socket sTRX4, Sokkel sWRX8 |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 3150 rpm |
| Ventilatorens støjniveau (maks.) | 40, 5 dB |
VæGT-&-STøRRELSER
| Varmerør diameter | 6 mm |
| Køler bredde | 4, 5 cm |
| Ventilator vægt | 215 g |
| Vægt | 650 g |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 120 x 25, 6 mm |
| Køler dybde | 12, 4 cm |
| Køler højde | 15, 4 cm |
DESIGN
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Ventilatorstik | 4-polet |
| Materiale | Kobber |
| Antal varmerør | 5 |
| Produktfarve | Grå |
| Materiale for grundplade | Kobber |
STRøMSTYRING
| Ventilatorstrøm | 0,35 A |
| Nominel strøm | 0, 35 A |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Pakketype | Kasse |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

