Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Thermalright |
PRæSTATION
| Pumpe støjniveau | 23 dB |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Passende til rumtype | Processor |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1150 (stik H3), LGA 1151 (stik H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Stik AM4, Sokkel AM5 |
| Pumpemotor hastighed (maks.) | 3300 rpm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Type | Væskekølingssæt |
| Støjniveau (høj hastighed) | 25, 6 dB |
| Blæser, hastighed (maks.) | 1500 rpm |
| Pumpestik | 4-polet |
| Maksimal luftstrøm | 66, 17 kubikfod/min. |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Maksimalt lufttryk | 1, 53 mmH2O |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 3300 rpm |
| Ventilatorens støjniveau (maks.) | 25, 6 dB |
| Pumpens middeltid til fejl (MTTF) | 40000 t |
VæGT-&-STøRRELSER
| Pumpe dybde | 6,17 cm |
| Pumpe højde | 5, 38 cm |
| Ventilator vægt | 135 g |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 120 x 25 mm |
| Pumpe bredde | 6, 17 cm |
DESIGN
| Antal blæsere | 3 blæser(e) |
| LED-stiktype | 3-stikben |
| Ventilatorstik | 4-polet |
| Køler materiale | Aluminium |
| Belysningsfarve | Blå, Grøn, Rød |
| Produktfarve | Sort |
| Belysning LED | Ja |
STRøMSTYRING
| Ventilatorstrøm | 0,2 A |
| Pumpestrøm | 400 mA |
| LED spænding | 5 V |
| Nominel spænding | 5 V |
| Pumpens effektforbrug | 4, 8 W |
| Pumpespænding | 12 V |
TEKNISKE-DETALJER
| Garantiperiode | 3 År |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

