Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Strong |
FUNKTIONER
| Portvideresendelse | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| SSID broadcast | Ja |
| MU-MIMO-teknologi | Ja |
| Båndstyring | Ja |
| DHCP-klient | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 73 mm |
| Bredde | 128 mm |
| Vægt | 320 g |
| Dybde | 128 mm |
DESIGN
| Maksimal dækning | 525 m² |
| Overfører strøm | 20 dBmW |
| Produkttype | Mesh-system |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Antenne type | Intern |
| Antenner, antal | 4 |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
STRøMSTYRING
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 1 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 3 |
| Ethernet WAN | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Ethernet-kabel | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 3 stk |
DRIFTSBETINGELSER
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
BæREDYGTIGHED
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
TRåDLøSE-LAN-FUNKTIONER
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd) | 2402 Mbit/s |
| WDS-bro (Wireless Distribution System) | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd) | 574 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 2402 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| IGMP proxy | Ja |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2, 4 GHz / 5 GHz) |
GODKENDELSER
| Compliance-certifikater | CE |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
