Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dataforbindelsesprotokol | Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11ax |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6, RoHS, RCM |
| Pakningstype | Desktop |
| Processor | 1 GHz |
| Routingprotokol | Statisk IP routing |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Krypterings algoritme | WPA, WPA2-PSK, WPA3 |
| Frekvensbånd | 2, 4 GHz/5 GHz |
| Dataoverførselshastighed | 3 Gbps |
| Wi-Fi-vurdering | AX3000 |
| Mesh-netværk | Ja |
| Wi-Fi-systemdækning | Op til 2500 sq.ft |
| Wi-Fi-systemkomponenter | Router |
| Kapacitet | Forbundne enheder: 150+ |
| Statusindikatorer | Status |
| Egenskaber | Auto-sensing per device, forældrekontrol, Tilgangspunkt, drift, QoS, port fremsendelse, nulstillingsknap, dynamisk IP modus, FOTA, MU-MIMO teknologi, anti-virusbeskyttelse, routertilstand, sømløs roaming, IPTV support, Voice Control, BSS Coloring, Guest Network, TP-Link HomeShield, Address Reservation, 5G/4G router-tilstand, AI-Driven Mesh |
| Præstation | Maksimum datahastighed (2, 4 GHz): 574 Mbps Maksimum datahastighed (5 GHz): 2402 Mbps Kanalbåndbredde: 160 MHz |
| Netværks/overføselsprotokol | PPTP, L2TP, PPPoE, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Enhedstype | Wi-Fi-system - mesh - 3-port switch (integreret) |
| Producent | TP-Link |
EFFEKT
| Antal installeret | 1 |
| Strømforbrug ved drift | 21 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
| Elektrisk strøm påkrævet | 0.8 A |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 210.5 |
| Bredde | 130 |
| Vægt | 740 |
| Dybde | 123 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 1 (total) / 1 (fri) x Nano-SIM |
| Interface | WAN / LAN: 1 x 2.5GBase-T - RJ-45 WAN / LAN: 2 x 1000Base-T - RJ-45 Antenne: 2 x - 5G |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x RJ-45 kabel |
ANTENNE
| Konfigurationsdetaljer | 4 interne LTE/5G-antenner, 2 interne WiFi-antenner |
| Antal antenner | 6 |
| Antenne | Intern |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Kommunikationstype | Sky |
| Stemmekontrolleret | Indirekte |
| Kommunikationsteknologi | Wi-Fi |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Alexa |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
KOMMUNIKATIONER
| Type | Trådløs mobilmodem |
| Generation | 3G, 4G, 5G |
| Maks. overførselshastighed | 3.4 Gbps |
| Mobilbånd | LTE B3, LTE B7, LTE B20, LTE B1, LTE B5, LTE B28, LTE B8, LTE B40, LTE B41, LTE B38, LTE B42, LTE B43, 5G n78, 5G n1, 5G n3, 5G n5, 5G n7, 5G n8, 5G n20, 5G n28, 5G n40, 5G n41, 5G n77, 5G n38 |
| Mobilprotokol | FDD LTE, TDD LTE, 5G |
LINJEEGENSKABER
| Liniekodningsformat | 1024 QAM, OFDMA |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.







