Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pakningstype | Desktop |
| Statusindikatorer | Strøm, WPS, Internet, Wi-Fi, signal |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Egenskaber | NAT-understøtning, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), MAC-adresse-filtrering, IPv6 understøttet, WPS, DHCP server, IPv4 support, DHCP klient, trådløs SSID |
| Frekvensbånd | 2, 4 GHz |
| Dataoverførselshastighed | 300 Mbps |
| Netværks/overføselsprotokol | DHCP, DDNS |
| Enhedstype | Trådløs router |
| Producent | Strong |
EFFEKT
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 45 |
| Bredde | 155 |
| Vægt | 310 |
| Dybde | 155 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 1 (total) / 1 (fri) x SIM |
| Interface | LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x netværkskabel |
| Udstyr inkluderet | Mikro til standard SIM-kortadapter |
ANTENNE
| Antal antenner | 4 |
| Antenne | Ekstern udskiftelig og indvendig |
KOMMUNIKATIONER
| Type | Trådløs mobilmodem |
| Generation | 3G, 4G |
| Maks. overførselshastighed | 150 Mbps |
| Mobilbånd | LTE B2, LTE B3, LTE B7, LTE B20, LTE B1, LTE B5, LTE B39, LTE B8, LTE B40, LTE B41, LTE B38 |
| Mobilprotokol | GSM, GPRS, UMTS, EDGE, HSDPA, CDMA 2000 1X EV-DO Rev. A, WCDMA, HSUPA, HSPA+, LTE |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

