Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Strong |
PRæSTATION
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Sendeeffekt (CE) | 20 - 23 dBm |
| Webbaseret administration | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Antenne type | Intern |
| Antenner, antal | 4 |
| Forældrekontrol | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 200 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Vægt | 800 g |
| Dybde | 100 mm |
DESIGN
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Husmateriale | Plast |
| Enhedstype | Cellulær netværksrouter |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
STRøMSTYRING
| Udgangsstrøm | 2 A |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Strømkilde type | DC |
| Ekstern strømadapter | Ja |
EMBALLERINGSDATA
| Brugervejledning | Ja |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| USB porttype | USB Type-A |
| Seriel grænsefladetype | RJ-11 |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Antal serielle porte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| Antal RJ-11-porte | 1 |
| USB-port | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Kabler inkluderet | LAN (RJ-45) |
DRIFTSBETINGELSER
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 65 °C |
SIKKERHED
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| URL-filtrering | Ja |
| IP-adresse filtrering | Ja |
| Firewall | Ja |
BæREDYGTIGHED
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
TRåDLøSE-LAN-FUNKTIONER
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Understøttede WLAN-dataoverførselshastigheder | 574, 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi-frekvens | 5 GHz |
GODKENDELSER
| Compliance-certifikater | CE |
MOBILT-NETVæRK
| Datanetværk | 5G |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM-korttype | NanoSIM |
| Antal SIM kort | 1 |
ETHERNET-LAN-FUNKTIONER
| Understøttede netværksprotokoller | IPv4/IPv6 |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Ja |
| DHCP-server | Ja |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| DHCP-klient | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




