Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.798 cm |
| Bredde | 6.703 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 59 g |
| Dybde | 12.055 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | ABS plastic |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Onyx sort mat |
| Producent | SteelSeries |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC Part 15 Class B, WEEE, RoHS 2015/863/EU, EMC 2014/30/EU, LVD 2014/35/EU, RED 2014/53/EU, UKCA, ICES-003 Class B, NMB-003 Class B, ACMA, EAC |
| Virker med Chromebook | Ja |
| Udstyr inkluderet | USB-kabel (Type-C til Type-A) SuperMesh |
| Pakkedetaljer | Farveboks |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 8500 cpi |
| Kabellængde | 1.8 m |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, aftageligt kabel, Golden Micro IP54 mekaniske kontakter, AquaBarrier Protection, RGB-bagbelysning, 3 RGB-zoner, scrollhjul, perforeret kabinet, 80 millioner klik, SteelSeries mekaniske kontakter, Zero Hardware Acceleration, klogrip, fingerspidsgrip, håndfladegrip, lavprofilsdesign, kamptestet form, SteelSeries TrueMove Core sensor, Holey Shell, støvsikker, vandtæt |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 35 G maksimum acceleration, 300 tommer pr. sekund, realtids følsomheds-switching 200 - 8500 cpi, forespørgselshastighed: 1000 Hz, 1 ms svartid |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

