Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer, transportabel elektronik |
| Yderligere funktioner | Transparenstilstand |
| Maks. driftsafstand | 12 m |
| Bundtet med | GameDAC Gen 2 |
| Produkttype | Headset - Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens - trådløs |
| Funktioner | Hurtigopladning |
| Gaming | Ja |
| Farve | Hvid |
| Kompatibilitet | Windows, Mac |
| Producent | SteelSeries |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 2 aftagelige magnetiske øreplader, mikrofon-popfilter |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 9, 0 eller senere, iOS 15 eller senere, macOS 10, 13 eller senere, Windows 8, 1 eller senere |
| Kabeloplysninger | Mini-telefon 3, 5 mm 5-pæl til mini-telefon 3, 5 mm 4-pæl kabel - aftagelig - 1.2 m 2 x USB-C til USB-A kabel - aftagelig - 1.5 m |
MIKROFON
| Impedans | 2200 Ohm |
| Type | Boom |
| Med mikrofoner | 4 |
| Støjannulleringsteknologi | Sonar ClearCast |
| Driftsmåde af mikrofon | Tovejs |
| Støjannullering | Ja |
| Egenskaber | Tilbagetrækkelige mikrofoner |
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 6500 Hz |
LYDUDGANG
| Impedans | 38 Ohm |
| Magnetmateriale | Neodymium magnet |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 10 - 40000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Lydeffekter | 360° Spatial Audio |
| Følsomhed | 93 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <1% |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Hi-Res audio |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



