Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.79 cm |
| Bredde | 6.701 cm |
| Vægt | 159.66 g |
| Dybde | 12.05 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Producent | SteelSeries |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB |
DIVERSE
| Virker med Chromebook | Ja |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 8500 cpi |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Oplyst rullehjul, gummisidegreb, TrueMove Core Optical Sensor with PixArt, 6 programérbare knapper, opdelt udløser-knapdesign, Brilliant Prism RGB-belysning, 16, 8 million multifarvet oplysning, indbygget flash hukommelse, brugerdefinerbare belysningseffekter |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 300 tommer pr. sekund, 60 millioner klik |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Højde ved forsendelse | 4.6 cm |
| Bredde ved forsendelse | 8.611 cm |
| Vægt ved forsendelse | 159.66 g |
| Dybde ved forsendelse | 15.301 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

