Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Genbrugt plastik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 147 g |
| Farve | Blå |
| Producent | Sony |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (kun strøm) (USB Type-C) Bluetooth |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, afspil/pause, spring nummer over |
LYDUDGANG
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Headset Profile (HSP), Hands-Free Profile (HFP) |
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), 360 Reality Audio |
| Egenskaber | Google Fast Pair, Microsoft Swift Pair, MultiPoint Technology |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 30 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.







