Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 5.1 g Opladningsetui: 4.6 cm x 2.94 cm x 4.6 cm / 30.6 g |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent, sprøjteresistent, svedresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Støjreduktion, berøringskontrol, Auracast |
| Farve | Hvid |
| Producent | Sony |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 8 time(r) |
| Standby Tid | 13 timer |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion |
| Run Time detaljer | Continuous communication: op til 4.5 timer Standby: op til 13 timer General features (active headphones): op til 8 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 22 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui |
| Kabeloplysninger | USB-C til USB-A kabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (kun strøm) (USB Type-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, afspil/pause, tag imod/afslut opkald, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Serial Copy Management System (SCMS-T), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Telephony and Media Audio Profile (TMAP), Coordinated Set Identification Profile (CSIP), Media Control Profile (MCP), Volume Control Profile (VCP), Call Control Profile (CCP) |
| Hovedtelefoner koptype | Åben |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC, LC3 |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Ambient Sound Mode, Digital Sound Enhancement Engine Extreme (DSEE Extreme), 360 Reality Audio |
| Egenskaber | Processor V2, Adaptive Volume Control, Auto Switch, Auto Play, Tale-til-chat-teknologi, MultiPoint Technology, Google Fast Pair, Microsoft Swift Pair, LE Audio |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 11 mm |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Indirekte |
| Intelligent assistent | Alexa, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
SPORING
| Sensorer | Hovedsporingssensor |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




