Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 4.85 cm x 4.14 cm x 3.09 cm / 34 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Sprøjtsikker, svedresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Wide Area Tap, Quick Access |
| Farve | Hvid |
| Producent | Sony |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 5 størrelser buestøtte |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (kun strøm) (USB Type-C) |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Serial Copy Management System (SCMS-T) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), Adaptive Sound Control, 360 Reality Audio |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Processor V1, Precise Voice Pickup Technology, Google Fast Pair, Microsoft Swift Pair |
| Hovedtelefonmodeller | Ørespids |
| Blænder | 12 mm |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Google Assistant, Alexa |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
