Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 4.6 g Opladningsetui: 31 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, telefon, computer |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent, sprøjteresistent, svedresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - trådløs |
| Vægt | 4.6 g |
| Funktioner | Quick Access, LED-indikator, berøringskontrol |
| Farve | Blå |
| Kompatibilitet | iPhone, Android-telefon, Windows |
| Producent | Sony |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 11 time(r) |
| Genopladningstid | 3 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion |
| Run Time detaljer | Kontinuerlig kommunikation (ambient sound mode tændt): op til 5 timer Kontinuerlig kommunikation (ambient sound mode slukket): op til 5 timer Generelle funktioner (omgivende lydtilstand til): op til 8 timer Generelle funktioner (omgivende lydtilstand til): op til 11 timer Kontinuerlig afspilning (omgivende lydtilstand fra) (med inkluderet opladningsetui): op til 20 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 3 par silikone ørepropper |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS, Android |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (24 pin Micro-USB-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, spring nummer over, lydstyrke, stemmeassistent, tag imod/afslut opkald, stemmestyring |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Serial Copy Management System (SCMS-T) |
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Ambient Sound Mode, Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), 360 Reality Audio |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Egenskaber | MultiPoint Technology, Google Fast Pair, Microsoft Swift Pair |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 6 mm |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Indirekte |
| Intelligent assistent | Google Assistant-klar, Siri-klar |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





