Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Professionel audio, transportabel elektronik - studio, podcast, optagelse |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 268 g |
| Producent | Shure |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 6.35 mm adapter |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - 3 m Adapter til hovedtelefon |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 3 m |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Impedans | 40 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 97 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 10 - 22000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 500 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

